HAKKIMIZDA

    Şirketimiz deneyim ve uzmanlığın bir arada buluştuğu noktada;Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan sertifikalı A,B,C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları, İş Yeri Hekimleri, Sağlık Personelleri ve Alanında Tecrübeli Mühendislerden oluşmaktadır.

      Vadi OSGB, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakanlığı’ndan Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Yetki Belgesini almış olan lisanslı bir kuruluştur.

Temel Değerlerimiz;

Güvenilir olmak,

Empati kurmak,

İnsanlara değer vermek,

Çözüm odaklı olmak,

Gelişime açık olmak,

Kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler üretmek,

Kurum politikalarına paralel hareket etmek,

Geleceğe ve insana yatırım yapmak.

    Vadi OSGB olarakişyerinizde,6331 Sayılı İş sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun işverene getirdiği sorumlulukların yönetimini sağlamak amacıyla,iş ortaklığına hazır olduğumuzu bildirir, işbirliğimizin sürekli, verimli ve başarılı olmasını dileriz.

 

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ

     VADİ OSGB gerek kurucu kadrosu gerek çalışan kadrosu ile sektöre gönül veren uzmanlardan oluşmakta olup, ticari mahiyetiyle beraber sektörün açık yaralarını sarmak ve ülkemizi, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevresel Konularda ilgili kanunların gereklerini yerine getirerek, Avrupa Birliği Ülkeleri standartlarına ulaştırmayı amaçlayarak yola çıkmıştır.
     Vadi Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ile çalıştığınızda İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri, İş Yeri Sağlık Hizmetleri, Eğitim Hizmetleri, Periyodik Kontroller, İş Güvenliği Ortam Ölçümleri ve Çevresel Ölçüm hizmetlerinin tümünde ayrı firmalardan hizmet almak yerine, tek firmadan bütün hizmetleri alabileceksiniz.
     Sizler işveren firmalarımız olarak, her an değişen ve değişebilecek yasal yükümlülüklerinizi takip edecek vakti işlerinize harcarken, bizler de kanunların ve uygulamaların en güncel halini takip ederek, Çalışma Bakanlığı’na karşı yasal sorumluluklarınızın yerine getirilmesi konusunda çokça çalışacağız.